Австрійський Raiffeisen Bank відкладає вихід з Росії в надії на закінчення війни, – Reuters


22:1006.07.2023

Raiffeisen Bank International відкладає плани виходу з Росії, оскільки Австрія активізує захист давніх зв’язків із Москвою.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Raiffeisen (RBI), найбільший із західних банків Росії, мав намір до вересня виділити свій російський бізнес, який забезпечує платежі для сотень компаній, після того, як потрапив під тиск з боку європейських регуляторів.

Австрія та RBI, який також знаходиться в центрі розслідування США у зв’язку з його зв’язками з Росією, чинять опір цьому, сподіваючись, що війна проти України скоро закінчиться, анонімні джерела Reuters.

Тим часом австрійські офіційні особи посилюють захист RBI у Європі та Вашингтоні, заявляючи, що він був несправедливо виділений, сказали два джерела.

Догляд, що затягнувся
Хоча Австрія публічно підтримує Україну, кілька офіційних осіб, які розмовляли з Reuters, заявили, що не хочуть повністю розривати відносини з Росією, які існували десятиліттями, вважаючи, що відновити відносини все ж таки можна.

RBI ще не виклав свого плану наглядовим органам Європейського центрального банку (ЄЦБ), повідомили два джерела, що робить виділення до вересня малоймовірним. Банк хоче дочекатися схвалення ЄЦБ перед тим, як просити у своїх акціонерів зелене світло, що може зайняти місяці.

Крім того, перш ніж RBI почне діяти, буде потрібно схвалення російського центрального банку, міністерства фінансів і, у разі продажу, навіть президента Росії Володимира Путіна.

Читайте: Нові санкції, які ввів Зеленський, стосуються 18 компаній, розташованих на Кіпрі та в росії© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube