Ізраїль продовжив термін перебування українців


19:5706.07.2023

Ізраїль продовжив термін перебування для громадян України до 31 січня 2024 року. Про це 5 липня повідомило українське посольство в Тель-Авіві, пише Кореспондент.

“МВС Ізраїлю прийнято рішення про продовження терміну перебування для громадян України, які легально знаходились в Ізраїлі станом на 24.02.2022, а також тих, хто в’їхав в країну пізніше, до 31.01.2024. Тобто, вам не потрібно звертатися до відділень МВС Ізраїлю для продовження терміну дії туристичної візи”, – зазначили у дипвідомстві.

Крім того, ізраїльське Міністерство внутрішніх справ оновило рекомендації щодо працевлаштування громадян України, з моменту в’їзду яких до Ізраїлю минуло 90 днів.

“При прийомі на роботу такої категорії громадян, роботодавець зобов’язаний перевірити чи дійсно громадянин має український паспорт, а також упевнитись, що з моменту в’їзду такої особи до Ізраїлю минуло 90 днів”, – додали у посольстві.

Читайте: На Миколаївщині справи щодо 4 зрадників пішли до суду – «гауляйтерів» окупаційної «адміністрації Горохівської ОТГ» і директора підприємства в Первомайську (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube