В Мінсоцполітики розповіли, як постраждалі від підриву дамби можуть отримати грошову допомогу


20:3703.07.2023

Постраждалі від російського підриву Каховської ГЕС та підтоплення територій можуть подати заяву на отримання одноразової матеріальної грошової допомоги у будь-якому управлінні соціального захисту. Про це повідомили в міністерстві соціальної політики, пише УНН.

Повідомляється, що усі управління соціального захисту населення в Україні мають приймати заяви на одноразову матеріальну грошову допомогу постраждалим від підриву Каховської ГЕС.

Звернутися із заявою до органів соцзахисту необхідно до 31 серпня. Отримати кошти можна буде через «Укрпошту» або через установи уповноважених банків.

Виплату не зможуть отримати громадяни, які проживали на території підтоплення, але переїхали до інших громад, зареєструвались як ВПО і отримують щомісячну грошову допомогу на проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Якщо органи соцзахисту не прийматимуть заяву на отримання допомоги, то необхідно звернутись зі скаргою на гарячу лінію Національної соціальної сервісної служби, зазначили у відомстві.

Читайте: Підрив Каховської ГЕС завдав Україні щонайменше $2 млрд прямих збитків — перші обрахунки KSE Institute© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube