З початку роботи Єдиного реєстру зброї дозволи отримали понад 1200 осіб, − МВС


09:1903.07.2023

З початку роботи Єдиного реєстру зброї 1243 особи отримали дозволи, надали повний пакет документів та пройшли перевірку працівниками поліції.

Про це заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини”, пише ЛБ.

Він зазначив, що завдяки роботі Єдиного реєстру зброї тепер значно скоротиться час отримання дозволу та час перевірки, а також продовження документів.

“Це, можливо, буде робити менше, ніж за одну добу, і я думаю, що навіть може займати до однієї години”, − сказав заступник міністра.

Окремо йшлося про питання, чи можливо недоброчесним громадянам надати підробні документи в електронному вигляді, зокрема, довідки від нарколога та психіатра.

“Необхідно одразу зауважити, що за підробку документів та використання підроблених документів передбачена кримінальна відповідальність. По-друге, на працівників Національної поліції, безпосередньо на працівників відділу контролю за обігом зброї, покладено обов’язок перевірки і верифікації тих документів, які надає громадянин для продовження дозволу зброї або на його отримання. Якщо будуть виникати питання у працівників Національної поліції, такі дозволи надаватись не будуть”, − повідомив Тимченко.

Він підкреслив, що відповідь громадянам обов’язково буде аргументована, щоб вони або надали якіснішу довідку, або звернулися безпосередньо до працівників Національної поліції України.

Читайте: Уся зброя, яка на руках в українців, буде в реєстрі зброї – Клименко© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube