Професія – русалка. Скільки треба вкласти в скільки можна заробити (ФОТО)


07:0402.07.2023

28-річна Феліція Флаерті вже чотири роки грає роль русалки. За її словами — це чудова робота, з якою може впоратися будь-хто.

Після виходу на екрани рімейку діснеївської “Русалоньки” популярність усього, що пов’язано з міфічними сиренами, зросла в стократ. І 28-річна Феліція Флаерті, одна з професійних русалок, яка виступає в парках розваг і бере участь у рекламних кампаніях, розповіла про свою роботу.

Про це пише Daily Star і Фокус.

Феліція з Тампи, Флорида, працює русалкою вже чотири роки. За її словами, це чудова робота, і вона впевнена, що з нею впорається будь-хто.

Професія - русалка. Скільки треба вкласти в скільки можна заробити (ФОТО) 1
Професія - русалка. Скільки треба вкласти в скільки можна заробити (ФОТО) 5

Дівчина заробляє 300 доларів на годину. До того як стати русалкою, вона працювала моделлю і актрисою, а також була обличчям великої мережі перукарень у США.

Феліція не використовує жодного спеціального обладнання, окрім великого силіконового хвоста, який коштує понад три тисячі доларів. У дитинстві вона була в шкільній програмі з плавання і з віком навчилася затримувати дихання на три хвилини. Феліція працювала рятувальником і навчала плавання малюків.

У 2018 році вона стала сертифікованим аквалангістом і фрідайвером, а в липні 2018 року знялася в підводній рекламі компанії з виробництва матраців. Вона навіть спускалася на 27 метрів до затонулого корабля для фотосесії.

“Диво, трепет і натхнення, які я поділяю за допомогою перформансу в образі русалки або під час знімання під водою, не схожі ні на що інше, що я відчувала. Коли я просто плаваю, мені здається, що чогось не вистачає, ніби я нікуди не рухаюся. Будь-хто може бути русалкою, ким би він не був. Мій хвіст — моя друга шкіра”, — зізналася Феліція.

Професія - русалка. Скільки треба вкласти в скільки можна заробити (ФОТО) 3
Професія - русалка. Скільки треба вкласти в скільки можна заробити (ФОТО) 6

Вона є частиною зростаючої спільноти русалок і водяних, які або є професіоналами, або просто роблять це, щоб поспілкуватися і стати активними.

Феліція зізналася, що “бізнес русалок” процвітає, особливо після виходу рімейку “Русалоньки” Діснея. І її найефектніший трюк, який приводить глядачів у захват: “бульбашкові поцілунки”.

“Мені подобається бути професійною русалкою через радість, яку я приношу іншим”, — зізналася дівчина. За її словами, діти приходять у повний захват і посилають повітряні поцілунки у відповідь.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube