Зеленський провів Ставку на Рівненській АЕС і запевнив, що тариф на воду не підвищать (ВІДЕО)


21:3401.07.2023

Про це президент розповів у своєму вечірньому зверненні.

– Цей день ми завершуємо на Рівненщині. Провів чергове виїзне засідання Ставки. Ключові питання безпеки в північних регіонах нашої держави, наші заходи на посилення безпеки. Усе, що стосується і кордону, наших сил ОСУВ «Північ», і українських стратегічних обʼєктів, таких як Рівненська атомна станція, на якій, власне, і відбулася Ставка.

Були доповіді розвідки, Головкома, командувача «Півночі», керівника Прикордонної служби, міністра внутрішніх справ, голови обласної державної адміністрації Рівненщини – щодо соціальних питань та потреб людей.

Також була доповідь керівника «Енергоатому» Котіна, директора Рівненської АЕС. Загалом детально пропрацювали не тільки все, що стосується фізичної безпеки наших стратегічних обʼєктів та північних областей, але й таких чутливих питань, як кібербезпека.

Дякую кожному і кожній у Рівненській області й тут, на Рівненській АЕС та по всьому периметру нашого північного кордону, хто дбає про безпеку України і наших людей.

Зеленський також розповів про зустріч з очільником уряду Іспанії Сантісом, про рух України до НАТО.

Крім того, він засудив і назвав ганебним рішення НКРЕКП про підвищення тарифу на воду і запевнив, що воно буде переглянуте.

Нагадаємо: Підвищення тарифу на воду ще можуть переглянути – Шмигаль каже, з урядом не порадились© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube