Наші дії будуть жорсткі – путін виступив зі зверненням до бунтівників пригожина (ВIДЕО)


10:2724.06.2023

президент росії путін виступив із терміновим зверненням до бунтівників пригожина.

“Ми боремося за право залишатися Росією, ця битва вимагає єднання всіх сил, коли убік має бути відкинуто все, що нас поділяє. І тому дії, які розколюють нашу єдність, — це, по суті, відступництво та удар у спину Росії та нашого народу. Саме такого удару було завдано 1917 року, коли наша країна боролася у Першій світовій війні, і перемогу в неї вкрали”

“Будь-яка внутрішня смута — смертельна загроза нашій державності, і наші дії щодо захисту від такої загрози будуть жорсткими. Усі, хто готував заколот, зазнають неминучого покарання. Збройні сили та інші державні органи отримали необхідні накази”

“Як президент Росії та як Верховний головнокомандувач зроблю все, щоб відстояти країну, захистити конституційний устрій. Той, хто організував заколот і підняв зброю на бойових товаришів, вчинили злочин та дадуть відповідь за нього”

“Наші дії будуть жорсткими. Усі, хто свідомо став на шлях зради, зазнають неминучого покарання. Дадуть відповідь перед законом і перед нашим народом. Збройні сили отримали відповідні накази”, – сказав путiн.

Читайте: В ISW проаналізували шанси бунту Пригожина у РФ© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube