Росіяни подвоїли кількість бойових дельфінів для захисту бази Чорноморського флоту у Севастополі – ЗМІ


12:1019.06.2023

Російська армія подвоїла кількість бойових дельфінів з метою захисту бази Чорноморського флоту, розташованої у Севастопольській бухті.

Про це пишуть #Букви з посиланням на Naval News.

Зазначається, що причиною збільшення кількості дельфінів стало побоювання диверсій, які нібито можуть влаштувати українські водолази підрозділу Сил спеціальних операцій.

Відтак, за даними аналізу, зараз росіяни тримають у бухті 6-7 дельфінів, тоді як раніше їх кількість становила 3-4 особини.

“Патрулювання дельфінів побільшало за частотою і покриває велику територію. Тварини захищатимуть Севастополь від водолазів українського спецпризу, які можуть проникнути на базу Чорноморського флоту Росії. У морських ссавців є невід’ємна перевага у швидкості та силі навіть перед найбільш тренованим бойовим плавцем”, – відзначили у виданні.

Як повідомляється, бойові дельфіни – частина багаторівневої оборони Чорноморського флоту РФ у Севастопольській бухті. Також туди входять кораблі спеціального призначення, гелікоптери, катери тощо.

Наголошено, що Росія вже давно тренує дельфінів у військових цілях, використовуючи водних ссавців для пошуку об’єктів або відлякування ворожих водолазів.

Як повідомляло Інше ТВ, Жертви війни – дельфіни. У “Тузлівських лиманах” в кінці 2022 року казали про 50 тис. загиблих (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube