Велика Британія надасть 16 млн.фунтів стерлінгів на кіберзахист України


17:5018.06.2023

Велика Британія виділить Україні кошти на посилення захисту в кіберпросторі.

Як повідомляє Sky News, про це заявив прем’єр королівства, передає «Суспільне».

“Велика Британія надасть 16 мільйонів фунтів стерлінгів на допомогу кіберзахисту України, оголосив Ріші Сунак”, — йдеться у повідомленні.

Ця ініціатива збільшує фінансування на додачу до 6,35 мільйона фунтів стерлінгів, обіцяних минулого року. Ще 9 мільйонів фунтів потенційно можуть надійти від міжнародних союзників, зауважують журналісти.

Цей пакет має допомогти Україні краще захистити свою критично важливу національну інфраструктуру від руйнівних атак Росії, зазначає Sky News.

“Жахливі атаки Росії на Україну не обмежуються їхнім варварським вторгненням на територію, але також включають жахливі спроби атакувати їхню кіберінфраструктуру, яка надає українцям життєво важливі послуги — від банківських послуг до енергопостачання”, – сказав Сунак.

За його словами, британське фінансування допоможе зменшити ці загрози.

“Це фінансування має вирішальне значення для припинення цих нападів, зміцнення кіберзахисту України та підвищення здатності країни виявляти та знешкоджувати шкідливі програми, націлені на них”, — підкреслив британський прем’єр.

Як повідомляють журналісти, під час конференції наступного тижня Сунак також попросить підприємців і бізнес збільшити свої інвестиції в Україну, щоб допомогти їй відновити економіку країни після вторгнення Росії.

Як повідомляло Інше ТВ, США планують надати Україні 37 мільйонів доларів на кібербезпеку© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube