Шмигаль анонсував новий статус англійської мови


08:0918.06.2023

Уряд хоче законодавчо закріпити англійську як мову міжнародного спілкування. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Кореспондент.

“Україна відкрита для світу. Паралельно з інтеграцією України в ЄС посилюємо співпрацю з міжнародною спільнотою. Разом з цим зростає потреба в людях зі знанням англійської мови. Її вивчення має стати більш доступним для українців. Провели нараду з цього питання за участі Мінцифри та Мінкульту. Готуємо проєкт закону, який, зокрема, закріпить англійську як мову міжнародного спілкування. Водночас напрацьовуються рішення, які зроблять вивчення англійської доступнішою для всіх охочих”, – йдеться у повідомленні.

На переконання Шмигаля, нововведення допоможе затвердженню України як регіонального лідера.

“Після перемоги ми розпочнемо масштабний проєкт відновлення України. Очікуємо прихід низки іноземних компаній та інвесторів, які розвиватимуть тут свій бізнес і створюватимуть робочі місця. Англійська мова відкриває широкий доступ до знань, ринку праці, інформаційних та культурних продуктів, вищої заробітної плати. Ці переваги мають отримати й українці, що допоможе затвердженню України як регіонального лідера”, – додає Шмигаль.

Читайте: Уряд виділив сумарно 2,4 млрд грн для забезпечення водою жителів Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей – Шмигаль (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube