F-16 для України: у Повітряних силах кажуть про плани відправити на навчання “кілька десятків” пілотів


13:4316.06.2023

Україна планує відправити “кілька десятків” бойових пілотів для навчання на західних винищувачах, як F-16 американського виробництва, заявив у п’ятницю речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, пише УНН.

“Щодо пілотів з’являються постійно повідомлення, що українські пілоти уже навчаються, від різних лідерів…, ну хочеться дійсно вже вголос цю інформацію заявити, проте – поки що ні. Усе робиться для того, щоб це відбулося якомога швидше, визначається база, вже і міністр оборони теж заявив, що є… центр, основний, де будуть навчатися наші льотчики, й інші потужності, інші майданчики, де пілоти проходитимуть підготовку”, – сказав Ігнат.

“Ідеться про кілька десятків, я б не хотів зараз спиратися на якісь точні цифри, пілоти напрявлятимуться хвилями, перша хвиля, яка більш підготовлена в плані англійської мови, у плані індивідуальної підготовки і так далі, потім за ними піде друга хвиля, третя… Таким чином, щоб поетапно пройшло це не навчання, ще раз наголошую, а перенавчання на новий тип літака”, – повідомив речник ПС ЗСУ.

Читайте: Українським пілотам не потрібно буде “перенавчатись з нуля” для управління F-16 — Ігнат© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube