Представники ООН прибули на Херсонщину, щоб оцінити масштаби лиха і потрібної допомоги (ФОТО)


08:3110.06.2023

Конвой Організації Об’єднаних Націй зустрівся з українською владою в Херсоні, щоб обговорити надання подальшої гуманітарної допомоги, повідомили в п’ятницю офіційні особи, оскільки південний регіон потерпає від руйнівних повеней, спричинених проривом дамби в Новій Каховці.

Про це пише CNN.

Повідомляється, що представники ООН зустрілися з начальником Херсонської обласної військової адміністрації Олександром Прокудіним та представниками військової адміністрації, щоб обговорити надання гуманітарної допомоги постраждалим.

Під час виступу в Білозерці координатор гуманітарної допомоги ООН в Україні Деніз Браун зазначила, що через повінь у підконтрольних Україні населених пунктах постраждало щонайменше 17 000 людей, і ця цифра продовжує зростати.

“Катастрофа також торкнулася людей у районах, що знаходяться під контролем Росії, але нині ООН не має доступу до цієї частини країни”, — додала Браун.

Представники ООН прибули на Херсонщину, щоб оцінити масштаби лиха і потрібної допомоги (ФОТО) 1

Про візит делегації ООН також повідомили у Херсонській обласній військовій адміністрації.

Представники ООН прибули на Херсонщину, щоб оцінити масштаби лиха і потрібної допомоги (ФОТО) 3

“Питна вода, продуктові набори, матеріали для ремонту житла, медикаменти направляються до Білозерської громади та Херсона. Вони найбільше постраждали через підтоплення”, — написали в ОВА.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube