ГУР попереджає: росія підготувала чергову інформаційну спецоперацію з дискредитації України та її воєнно-політичного керівництва


10:4409.06.2023

Спільними зусиллями розвідувальної спільноти України отримано інформацію про те, що російським агентством соціального проєктування запущено новий етап кампанії з дискредитації українського військового командування та державних діячів.

Про це повідомляють в ГУР МО України, передає Інше ТВ.

В рамках цієї кампанії підготовлено серію провокативних матеріалів, які, за задумом авторів, мають перекласти на Україну відповідальність за підрив дамби Каховської ГЕС та створити передумови політичної кризи.

Підготовлені заголовки публікацій мають так званий «клікбейтний» характер та містять прямі звинувачення на адресу воєнно-політичного керівництва, зокрема, Президента України:

– «Так не діставайся ти нікому! Зневірившись досягнути успіху у можливому наступі, Зеленський перейшов до тактики випаленої землі, але направленої проти свого народу»;

– «Вибух дамби має «змити» Зеленського»;

– «Зеленський робить все, щоб перестати бути «нашим мерзотником»;

– «Підрив дамби утопить Зеленського і Україну».

Під кожним матеріалом розміщуватимуться коментарі з фейкових акаунтів, начебто від імені українських та іноземних читачів. Вони мають створити враження «живої» дискусії та залучити до обговорення реальних користувачів мережі.

Наявний бюджет проєкту складає близько $6 млн з можливістю подальшого збільшення.

Як повідомляло Інше ТВ, Каховську ГЕС підірвала диверсійна група окупантів – перехоплення СБУ (АУДІО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube