Мавпочки, поні, папуги, єноти…В зоопарку в Новій Каховці загинули всі тварини…


21:3506.06.2023

Про це повідомила адміністрація комплексу “Казкова діброва”.

-Сьогодні вранці комплекс відпочинку “Казкова діброва” був повністю затоплений водою після підриву руськими Каховської ГЄС. Загинуло близько 300 тварин, яких наші новокаховчани знали і любили. Мавпочки Анфіса і Чарлік, поні Малиш, віслюк Ося, єноти Мішка, Льоля, Динька, попуга жако Вєня, ворон Рома, бабаки, камерунські кози, вівці, папуги, морськи свинки, фретки і багато інших наших маленьких улюбленців.

Врятувалися тільки пара лебедів і качки. Маленьке пташеня лебедів, що народився тільки 5 днів тому, також загинув.

Вже о 6 ранку, коли прийшли робітники Діброви, все було затоплено водою.

Ми цілий рік намагалися врятувати тварин. Тварини були заблоковані у парку. Парк було заміновано, всі дороги перекриті, евакуація тварин була неможливою. Рік назад ми всі гуртом збирали кошти, щоб закупити корми на рік. Допомагали фермери, підприємці, а також багато людей приносили овочі і пересилали гроші на допомогу тваринам.

Діброва пережила жахливу зиму без світла і опалення. Валентина забрала до себе додому всіх теплолюбивих тваринок (більше 60). Всі тварини вижили до весни, а потім повернулися назад у Діброву.

Ми робили все, щоб зберегти життя тварин, навіть в такій жахливий ситуації. А сьогодні Казкова Діброва, улюблене місто відпочинку мешканців і гостей Нової Каховки, було знищено окупантами.

Це страшне горе, страшний біль. Дякую всім, хто відгукнувся на нашу біду. Але допомога нам вже не потрібна. Нехай “Казкова діброва” залишається в нашій пам’яті як казковий куточок нашого рідного міста”, – йдеться в повідомленні.



© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube