Підготовлені НАТО підрозділи ЗСУ стануть основними в контрнаступі України, − Washington Post


13:1705.06.2023

Контрнаступ ЗСУ стане найбільшим випробуванням стратегії надання Києва західної зброї та навчання українських бійців, яку очолює США. Суть стратегії полягає у тому, що українські Сили оборони мають боротися як могла б американська армія, але самостійно, йдеться у матеріалі the Washington Post, пише ЛБ.

“Коли, нарешті, розпочнеться довгоочікуваний контрнаступ України, боротьбу будуть вести бригади, озброєні не лише західною зброєю, а й західними ноу-хау, отриманими з багатомісячних тренувань, спрямованих на перетворення українських збройних сил на сучасні сили, які володіють передовою тактикою ведення війни НАТО”, − пише видання.

Міністр оборони України Олексій Резніков назвав це “наступним рівнем” безпекової допомоги, яку він та інші чиновники просили у своїх західних партнерів. Велика Британія з літа минулого року проводить базову підготовку для тисяч українських новобранців. Але нещодавно українські підрозділи відправили до Німеччини та інших країн, щоб навчити взаємосумісності між різними підрозділами.

“Нам потрібні курси підготовки на рівні роти, взводу, батальйону з технікою, з їхніми бойовими машинами піхоти, з командиром, який буде розуміти, як керувати своїми силами, підтримувати артилерію, підтримувати розвідувальні операції”, − сказав Резніков.

Критики нового підходу до тренування українців, у межах якого танки, артилерія, бойові машини та інша зброя “нашаровуються” для максимізації результату, зазначають, що Києву все ще бракує ключових елементів для повної реалізації таких атак, зокрема винищувачів.

“Очікується, що Україна отримає F-16 американського виробництва після того, як Вашингтон погодився не заважати країнам-союзникам надавати їх, але на полі бою до початку контрнаступу вони не будуть”, − пише WP.

Читайте:© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube