У росії попри цензуру починає публічно озвучуватися тема зміщення путіна – британська розвідка


12:0001.06.2023

У росії почали звучати перші заклики до перевиборів путіна, попри жорстке обмеження свободи слова. Аналітики в щоденному звіті Міноборони Великої Британії на основі розвідданих припускають, що спровокував процес ватажок пвк “вагнера” євгеній пригожин, своїми нападками на російського диктатора, пише УНН.

Як вказано, 27 травня 2023 року російський опозиційний політик Борис Надєждін виступив на російському каналі НТВ і закликав до обрання нового президента 2024 року, щоб відновити нормальні відносини з Європою.

“Надєждін був затятим критиком війни з моменту вторгнення, але, найімовірніше, це перший заклик до заміни путіна на державному російському телебаченні з моменту її початку”, – аналізують у британській розвідці.

“За останні 15 місяців росія ввела обмеження свободи слова, яких не було з радянських часів. Однак існує реальна ймовірність того, що нещодавня уїдлива риторика націоналістичних діячів, таких як власник групи “вагнер” євгеній пригожин, спонукає опозиціонерів кидати виклик забороненим темам”, – зазначається у звіті.

Читайте: І медальку нашому Тузику. Пригожин вже відверто наїжджає на владу Путіна, – ISW© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube