Затримка виплат ВПО створює соціальну напругу. Що вирішив Кабмін


10:4423.05.2023

Заборгованість по виплатах внутрішньо перемішеним особам має бути невідкладно погашена. Затримка грошової допомоги створює соціальну напругу.

Як повідомляє пресслужба Мінреінтеграції, про це заявила віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук під час засідання Координаційного штабу з питань ВПО.

На необхідності негайного вирішення цього питання також наголосив на черговому засіданні Уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Верещук зазначила, що переселенці не повинні страждати через розбіжності між окремими відповідальними відомствами. За її словами, затримка виплат створює соціальну напругу. Люди повинні отримувати виплати допомоги на проживання в чіткі строки, адже для багатьох із них це єдине джерело доходу.

Як повідомляється, за результатами наради Міністерству фінансів спільно з Мінсоцполітики доручено опрацювати питання щодо внесення змін до відповідної бюджетної програми з метою забезпечення внутрішньо переміщених осіб соціальними виплатами протягом другого виплатного періоду.

Нагадаємо, українці, які були вимушені покинути свої домівки через бойові дії, окупацію або внаслідок руйнування чи пошкодження житла, можуть отримати статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Разом із тим вони можуть розраховувати на тимчасове житло та грошову допомогу.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube