Зеленський закликав світ вирішити питання ЗАЕС


19:1021.05.2023

Росія поводиться як держава-терорист, яка стріляє з танків у будівлі станції, робить з АЕС полігон для зберігання зброї та снарядів.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія повинна відмовитися від радіаційного та ядерного шантажу світу і передати Запорізьку АЕС, яка є окупованою нею, під повний контроль України та МАГАТЕ, пише Кореспондент.

“Тут у Хіросімі я для того, щоб світ почув український заклик до об’єднання. Росія розтоптала все цивілізоване. Понад рік вона продовжує окупацію нашої найбільшої в Європі АЕС”, – зазначив Зеленський.

Президент також додав, що РФ поводиться як держава-терорист, яка стріляє з танків у будівлі станції, робить з АЕС полігон для зберігання зброї та снарядів. Крім того, РФ прикривається АЕС, щоб обстрілювати міста з реактивної артилерії.

“Якщо залишити поза увагою такий рівень зла і дурості, світ неминуче перетвориться на руїни… Україна запропонувала формулу миру, пунктом якої є радіаційна та ядерна безпека. Росія повинна відмовитися від радіаційного і ядерного шантажу світу, повинна передати АЕС, яку зараз окупує, під повний контроль України і МАГАТЕ”, – підсумував глава держави.

Читайте: Ризик катастрофи. В “Енергоатомі” побоюються аварії на ЗАЕС “масштабу Чорнобиля або Фукусіми”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube