Дуже схоже на те, що окупанти в Криму збирають речі і вивчають приказку “Валiза, вокзал, росія”, – Гуменюк (ВІДЕО)


08:3118.05.2023

Тимчасово окупований Кримський півострів більше не є центром оборони для росіян. Наразі це “центр евакуації” для громадян.

Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк 18 травня, пише «Фокус».

За її словами, російські окупанти продовжують обстрілювати українську територію регулярно, але готуються покидати деякі українські землі. Все це на тлі розмов про те, що незабаром розпочнеться контрнаступ.

“Бо все дуже схоже на те, що вони збирають речі і вивчають приказку “Валiза, вокзал, росія”. Тому що те, що ми спостерігаємо, що відбувається з окупаційною владою, воно точно вкладається в ці напрямки”, — йдеться у повідомленні. .

Йдеться про колаборантів із територій, які тимчасово перебувають під контролем росіян. Дедалі частіше звучать історії про те, що росіяни починають тікати за допомогою Кримського півострова. Тепер це не просто “центр оборони”, на який його перетворили загарбники, а й “центр евакуації”, куди прибуває все більше людей.

Наталя Гуменюк окремо наголосила, що в окупантів з’явилося почуття того, що уникнути покарання вони не зможуть, а сліди своїх злочинів треба замітати. Тож вони також намагаються вивезти документацію.

Як повідомляло Інше ТВ, Визволення Україною Криму піде на користь і країнам Африки – Wall Street Journal© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube