До роковин смерті Леоніда Кравчука презентували книгу «Одна Україна, єдиний народ. Бесіди з Леонідом Кравчуком» (ФОТО)


20:2610.05.2023

Сьогодні, 10 травня, у річницю смерті першого президента України відбулася презентація книги «Одна Україна, єдиний народ. Бесіди з Леонідом Кравчуком».

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики України, передає Інше ТВ. 

Книга містить розмови генерального директора «Фоліо» Олександра Красовицького з першим президентом України, записані в 2011-на початку 2012 року.

За словами заступника Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тараса Шевченка, для МКІП було важливо, щоб в рамках мистецьких конкурсів, які Міністерство щороку проводить з назвою «Книга на зміцнення національної єдності», щонайменше одна публікація вийшла присвячена саме пам’яті першого президента України Леоніда Кравчука.

«Дбати і турбуватися про національну, історичну пам’ять, про розбудову держави – має для нас багато різних вимірів. Це і про деколонізацію, і про пам’ятні історичні моменти, це і про новий День Державності, який ми відзначаємо починаючи з минулого року за указом Президента. Це також і про Леондіа Кравчука. Тому мистецька комісія відібрала проєкт, який був запропонований видавництвом «Фоліо». Звісно, однієї книги чи лише події точно недостатньо для того, щоб передати пам’ять і спадщину, яку залишив перший президент України. Але думаю, що ця маленька цеглинка в побудові історії української держави є важливою і корисною», – зазначив заступник Міністра.

Як повідомляло Інше ТВ, Леонід Кравчук помер 10 травня 2022 року. Першого Президента України не стало на 89 році життя.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube