“Піхота підійме український прапор над Донецьком, Луганськом та в Криму”, – Сирський (ВІДЕО)


13:3306.05.2023

Командувач Сухопутними військами Олександр Сирський привітав українських військовослужбовців з Днем піхоти та висловив упевненість, що найближчим часом піхотинці піднімуть прапор України над Донецьком, Луганськом та у Криму.

Про це Сирський сказав у відеозверненні 6 травня.

Командувач Сухопутними військами заявив, що за останні роки війни піхотинці продемонстрували, що навіть у найскладніших ситуаціях можна переламати перебіг подій на свою користь, і навіть там, де ворог перевершує кількістю, можна відвоювати українську землю.

“Впевнений, що в найближчий час українська піхота підійматиме український прапор над деокупованим Донецьком, Луганськом та в Криму”, – сказав Сирський.

Він наголосив, що вдалі контрнаступальні операції Сил оборони стали можливими завдяки чіткій дисципліні та професіоналізму піхоти.

“Сьогодні свято не тільки Сухопутних військ, а й захисників територіальної оборони, десантно-штурмових військ, морської піхоти та усіх, хто пліч-о-пліч в окопах тримає лінію фронту, де точаться важкі бої”, – заявив командувач Сухопутних військ.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube