У Миколаєві відкрилась виставка херсонської художниці Яни Голуб’ятникової (ФОТО)


09:2805.05.2023

Вчора, 4 травня, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відкрилась персональна виставка “ОПІВДНІ” херсонської художниці Яни Голуб’ятникової.

На виставці представлено 30 робіт художниці, переважно квіткового натюрморту.

Про це повідомила видавець Ірина Гудим, яка брала участь у відкритті вернісажу, передає Інше ТВ.

Яна Голуб’ятникова – українська художниця, членкиня Національної спілки художників України. Закінчила Сімферопольське художнє училище ім. Миколи Самокиша. Основний напрямок творчості художниці – фігуративний живопис, працює вона в стилістиці реалізму, гіперреалізму та імпресіонізму.

За задумом художниці, виставка “Опівдні” має актуалізувати прагнення людини спостерігати красу навколишнього світу і розуміння себе в ньому.

“Які б не були буремні часи, – вважає Яна Голуб’ятникова, – ми не можемо просто завмерти та чекати. Квіти квітнуть, незважаючи на те, що летять ракети; і ми можемо слідувати за життям. Мене саму займає питання актуальності виставок у цей час. Але я думаю, що нам потрібно жити зараз і надалі: як трава, яка проростає, незважаючи на те, що в нас холодна весна. Це серйозний виклик смерті – продовжувати жити”.

Як повідомляло Інше ТВ, «Берегиня надії»: у Миколаєві відкрилася персональна виставка робіт Світлани Бойкової-Калюжної (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube