Ніяких ZАПОБЕДУ. В Україні обмежили використання Z і V в автономерах (ФОТО)


20:3729.04.2023

Уряд заборонив замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки, які містять символіку, що асоціюється з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. Про номерні знаки державної реєстрації для електромобілів не йдеться.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Як зазначається, під заборону потрапляють літери “Z” та “V”. Тобто, використання цих літер окремо, а також у словах написаних кирилицею замість “З”, “С”, “В”, “Ф”.

Така заборона стосується також написів та зображень, символіки комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

Також на українських номерних знаках не може бути емблем органів держави-терориста та збройних сил Росії: сухопутних військ, повітряно-космічних сил, військово-морського флоту, ракетних сил стратегічного призначення тощо.

Нагадують символи окупантів. В Україні обмежили використання Z і V в автономерахФото: приклади вживання літер на індивідуальних номерних знаках (mvs.gov.ua)

Більше про правила оформлення індивідуальних номерних знаків можна прочитати в розділі: «Виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube