США планують передати Abrams Україні до кінця року


10:5225.04.2023

Пентагон планує передати Україні танки М1 Abrams до кінця року. Про це під час брифінгу заявив речник Міноборони США Патрік Райдер, повідомляє Кореспондент.

Він зазначив, що Abrams, які Штати незабаром перекинуть до Німеччини, використовуватимуться лише для навчань українських підрозділів у Графенвері, та відрізнятимуться від бойових танків, які будуть надані Україні окремо.

“Ці танки (які будуть відправлені до Німеччини – ред.) призначатимуться лише для тренувань. Це не ті оновлені танки, які згодом поїдуть в Україну”, – уточнив генерал.

Він додав, що навчальні танки виділяються не із запасів американської армії, а з інших місць зберігання, що дозволить пришвидшити підготовку та пересилання бойових машин Україні.

За словами Райдера, бойові М1 Abrams, призначені для ЗСУ, оснащуватимуться відповідно до специфіки реальних бойових дій в Україні.

Представник Пентагону очікує, що остаточна підготовка українських військових та передача в Україну М1 Abrams відбудеться впродовж періоду до кінця року.

Читайте: ППО, снаряди, навчання на Abrams та ремонт танків. Як пройшов Рамштайн-11: всі деталі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube