Що робити з черствими пасками? Три поради, які сподобаються всім


22:4120.04.2023

В період очікування Паски хотілося максимально потішити сім’ю. Тому пеклися або купувалися паски: часто із запасом, щоб було з чим у гості сходити і вдома поїсти смачно.

Але минули свята, а вдома залишилися черстві паски, які і їсти вже ніхто не може, і викинути шкода. Що ж з ними робити?

Економна редакція сайту Тутка пропонує взяти на озброєння 3 корисні поради — вони перед вами.

СТАВИМО В МОРОЗИЛКУ

Один з найпростіших способів щодо утилізації пасок — нарізати їх шматочками, запакувати в одноразові поліетиленові пакети і сховати в морозильну камеру. А через тиждень-другий, коли сім’я почне вимагати що-небудь смачненьке до чаю, дістаємо і розігріваємо в мікрохвильовій печі. Повірте, пасхальна випічка піде на ура!

ПІДСУШУЄМО В ДУХОВЦІ

Що робити з черствими пасками? Три поради, які сподобаються всім 1

Цей варіант також має право на існування, оскільки являється паличкою-виручалочкою для багатьох рецептів. Отже, паски нарізаємо шматочками, викладаємо на деко і ставимо в холодну духовку. Потім виставляємо температуру 150 градусів і підсушуємо випічку до золотистого кольору.

Ці сухарі можна їсти з чаєм: вони будуть не гірші за ванільні сухарі з магазину. А ще їх можна подрібнити у блендері та використати як основу під час приготування тістечок “картопелька” або чізкейків.

НІЖНІ ГРІНКИ

Беремо 0,5 ст. молока, додаємо 1-2 ст. л. цукру і 1-2 яйця. Все гарненько збиваємо вінчиком. Потім нарізані шматочки паски занурюємо в отриману суміш і викладаємо грінки на сковорідку з розігрітим вершковим маслом. Смажимо з обох сторін до золотистого кольору. До столу ці грінки можна подавати зі сметаною або джемом.

Якщо не любите смажені грінки, просто візьміть форму для запікання, змастіть її вершковим маслом, розкладіть шматочки паски, залийте яєчно-молочною сумішшю (як написано вище) і поставте в розігріту до 190 градусів духовку на 10-15 хвилин. Ви отримаєте ті ж грінки, але в дієтичному варіанті.

ВАЖЛИВО: який би варіант утилізації черствих пасок ви не вибрали, пам’ятайте: пасхальну випічку ні в якому разі не можна викидати. Якщо у вас зачерствіла і покрилася пліснявою освячена паска, краще її закопати або спалити.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube