Вихід з посту: дієтолог дала поради, як не нашкодити здоров’ю


14:5212.04.2023

Для того, щоб не нашкодити організму при виході з посту, потрібно поступово збільшувати кількість тваринного білка в раціоні. За святковим столом варто починати з яєць, замість ковбас. Таку пораду дала лікар ендокринолог-дієтолог Анастасія Соколова в коментарі кореспонденту УНН.

«Варто поступово збільшувати кількість тваринного білка в раціоні й виходити на оптимальну кількість білка за два тижні», – сказала Соколова.

Деталі

Дієтолог зазначила, що надмірне вживання після посту тваринного білка може спровокувати загострення хронічних захворювань кишково-шлункового тракту, якщо вони були.

«Якщо їх не було, то це не часто призводить до порушень, але може нести негативний вплив, адже довга відсутність грубої їжі спровокувала ферментну недостатність, і тому важко буде одразу перетравити велику кількість білка», – розповіла Соколова.

Вона порадила за святковим столом почати з яєць, замість ковбас.

«Це не означає, що не можна за святковим столом їсти білок, просто в обмеженій кількості, й починати з яєць, які більш легко засвоюються, аніж копчені ковбаси», – зазначила Соколова.

Читайте: Українська кухня на після посту. Давній рецепт вареників “з піском”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube