Судно, на якому зараз в Таллінні проживають 900 українських біженців, у липні зафрахтують канадці


09:0011.04.2023

Судноплавна компанія Tallink Group з 1 липня здасть в оренду канадському підприємству свій пором Isabelle, який з квітня 2022 року використовується як місце тимчасового розміщення українських військових біженців.

Про це повідомляє ERR.ee, передає Інше ТВ.

Судно Isabelle під латвійським прапором, яке до пандемії коронавірусу ходило маршрутом Рига-Стокгольм, а з квітня минулого року надає тимчасове житло українським військовим біженцям у Старому порту Таллінна, буде зафрахтоване з 1 липня цього року, повідомила в понеділок прес-служба Tallink.

Контракт із канадською компанією Bridgemans Floatel LP/Bridgemans Services Group LP на багаторічний фрахт порома Isabelle з можливістю його подальшого викупу було укладено минулого тижня. Судно буде зафрахтоване без екіпажу Tallink Group.

За попередніми планами, у липні пором залишиться в Таллінні для проходження технічного обслуговування та ремонту, а до Канади вирушить до кінця року.

За умовами договору між Tallink та Департаментом соціального страхування, до червня пором використовують як місце тимчасового розміщення українських військових біженців. На даний момент, за даними компанії, на судні проживає близько 900 біженців.

У Департаменті соціального страхування пообіцяли повідомити, де в майбутньому держава планує розмістити біженців, які поки що проживають на поромі.

Як повідомляло Інше ТВ, Умови проживання, робота та здоров’я: з якими труднощами стикаються українці в ЄС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube