У росіян почався “кадровий голод” в окупованих містах України


11:2210.04.2023

Незважаючи на ротації російських працівників різних сфер на тимчасово окуповані території України, окупантам починає бракувати фахівців середньої ланки. Про це повідомляє Центр національного спротиву, пище Кореспондент.

“Незважаючи на ротації російських працівників різних сфер на тимчасово окуповані території України – в окупантів залишаються проблеми зі спеціалістами середньої ланки”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після невдалих спроб росіян залучити місцеве населення до співпраці, вони налагодили систему “відряджень” на ТОТ працівників із Росії.

Більшість керівних посад в окупаційних адміністраціях і структурах майже зайняли росіяни. При цьому окупанти мають серйозні проблеми з працівниками середньої ланки.

“Росіяни постійно шукають працівників серед місцевих, проте це не працює, і окупанти повинні застосовувати значно важчий і ресурсно дорогий процес “відряджень” на ТОТ працівників із РФ”, – йдеться у повідомленні.

У ЦНС зазначають, що гауляйтери відчувають наростання напруги, і для того, “щоб ті колаборанти, які вже працюють на росіян, не втекли, у них вилучають закордонні паспорти”. Подібні дії почали
застосовувати щодо колаборантів у Мелітополі.

Читайте: За добу в Україні ліквідовано ще 670 окупантів. Повні втрати ворога© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube