В очікуванні контрнаступу? Здаватися в полон росіяни стали частіше


22:4006.04.2023

На тлі значних втрат у лавах окупантів та в очікуванні на контрнаступ Сил оборони військові РФ стали частіше здаватись в полон, а у минулому місяці було зафіксовано рекорд щодо кількості звернень.

Про це в ефірі телемарафону розповів речник державного проєкту “Хочу жити”, створеного для добровільної здачі військових РФ у полон, Віталій Матвієнко.

“Ми фіксуємо сплеск зацікавленості нашим проєктом. Вона пов’язана з очікуваним контрнаступом Збройних Сил України, а також зі збільшенням втрат на фронті російських військ і погіршенням морально-психологічного стану безпосередньо в самій армії РФ”, – зазначив Матвієнко.

Він наголосив, що військові РФ здаються в полон по всій лінії фронту, і ці операції відбуваються кожні два дні. Окупанти здаються як по одному, так і групами.

“Що стосується кількості звернень, то в березні ми зафіксували по суті рекорд – понад 3000 звернень, що вдвічі більше, ніж у 2022-му році. У жовтні та грудні 2022 року ми в середньому фіксували 1400-1500 звернень щомісяця. У січні-березні кількість зросла до 2500”, – сказав Матвієнко.

Він також наголосив, що окупанти здаються в полон разом з технікою, і деякі зразки “цікавої” російської важкої бронетехніки вже працюють проти армії РФ на фронті.

Нагадаємо, на жовтень минулого року понад 3 тис. російських військових звернулись на прект «Хочу жить», щоб здатися в полон (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube