Понад 4000 електронних рецептів виписали в Україні за два дні


21:0303.04.2023

За останні два дні медики виписали в Україні понад чотири тисячі електронних рецептів на рецептурні препарати, повідомила в ефірі Радіо Свобода заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич, пише УНН.

Цитата

«За останні два дні в нас вже є виписано більше ніж 4 тисячі рецептів на всі рецептурні препарати. Але також нагадую, що програма електронних рецептів діє вже давно, бо в нас є програма «Доступні ліки», яка дозволяє відшкодовувати ті чи інші препарати», – сказала Карчевич.

Деталі

За її словами, МОЗ планує включити до відшкодування також програми знеболення, які будуть відшкодуватися державою повністю або частково.

«Наприклад, з початку року до програми додали препарати по імуносупресії, які необхідні при трансплантації. Таким чином цей перелік буде розширюватись для того, щоб відшкодувати ті чи інші препарати, які найбільш поширені, яких найбільш потребують українці», – сказала заступниця міністра.

Вона також пояснила, що Україна готується до вступу в ЄС, і є низка директив, які Київ має виконати, у тому числі, в питанні контролю обігу рецептурних препаратів.

Читайте: На які ліки потрібен рецепт – відповідь МОЗ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube