Вишнева кола і не тільки — головні тренди фарбування сезону весна/літо 2023 (ФОТО)


22:2902.04.2023

Давно хотіли змінити імідж? Почніть з кольору волосся. Цей крок може освіжити зовнішність, зробити образ більш модним і привабливим. Тим більше цього року у тренді яскраве фарбування: не бійтеся експериментувати і перетворитися в вогненну руду бестію або затонувати пасма в головний колір сезону — фіолетово-синій, інформує Ukr.Media.

Вишнева кола

Цей відтінок був популярний 20 або 30 років тому, тоді його звали куди менш романтично — баклажановий. Але кольори все ж різняться. Тон волосся, який захопив усі соціальні мережі цього року, справді нагадує вишневу соду. У ньому поєднується Темний підтон з червонуватим переливом. Такий колір прикрасить світлошкірих дівчат, він підкреслить очі, зробить обличчя більш виразним.

Пісочний блонд

Це новий погляд на освітлення волосся: пасма після такого фарбування виглядають природно і свіжо, немов ви довгий час жили в жаркій країні і локони просто вигоріли на сонечку. Такий відтінок прикрасить будь-яку дівчину, а якщо не хочеться радикальних змін, то майстри радять освітлити лише пасма у обличчя або зробити легке мелірування — це освіжить весь образ і візуально зменшить пару років.

Вабливий онікс

Популярність серіалу “Венздей” внесла свої корективи в тренди фарбування волосся цього сезону. Одним з найпопулярніших відтінків став темний, блискучий колір, схожий на переливи оніксу. Такий готичний тон має кілька мінусів. По-перше, він вимагає постійного догляду, щоб волосся залишалося сяючим і не придбало теплий підтон. По-друге, піде фарбування дівчатам з яскравими рисами обличчя. До того ж, онікс може візуально додати пару років.

Ніжна карамель

Легкий каштановий відтінок можна отримати на будь-якому початковому кольорі волосся. Завдяки теплому підтону, він йде всім, а домогтися ефекту можна в домашніх умовах, скориставшись відтіночним бальзамом. Такі пасма приголомшливо сяють на сонці і створюють м’який, жіночний, дуже привабливий образ.

Життєрадісний рудий

Сонячний рудий — один з головних відтінків цієї весни і наступаючого літа. Пасма, пофарбовані в цей колір, виглядають яскравими, сонячними. Головне, знайти баланс: локони не повинні бути занадто помаранчевими. Ідеальний тон — золотистий, стриманий і при цьому життєрадісний.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube