В Криму терміново риють окопи, людей наймають по всій РФ, обіцяють багато, але дурять


14:5229.03.2023

У Росії наймають людей на риття окопів для оборони Криму. В оголошеннях на Avito і у “Вконтакте” “землекопам” пропонують зарплату до 200 тис. грн.

Про це пише Телеграм-канал Можем объяснить.

Судячи з оголошень, на які звернув увагу “МО”, будівництво укріплень ведеться вздовж Північнокримського каналу. Працювати потрібно буде в селі Воїнка за 40 км від Джанкоя, з 8 ранку до 18 вечора і за це обіцяють до 200 тис. рублів на місяць. Будівельникам пропонують різні змінні графіки від 2/2 до 5/2 і 6/1, житло, триразове харчування і безкоштовний трансфер до місця проведення робіт.

Будівництво ведеться також під Красноперекопськом, уздовж каналу під Армянськом і між селами Воронцовка та Ішунь, перекриваючи трасу на Сімферопль.

Деякі колишні різноробочі скаржаться, що умови роботи під час риття окопів не дотримуються. “Із плюсів тільки непоганий хостел. Обіцяли роботу в цеху, а за фактом виявилося в полі в окопах. Договорів письмових не укладають, організація постачання матеріалів ніяка, обіцяне не виплачується! Я за три дні отримав лише 5000 замість 7500. На поставлені запитання виразно ніхто з керівництва відповісти не може!”, – пише Ілля Стрельников, який попрацював під Краносперекопськом.

У Києві обіцяють уже цього року почати відвойовувати Крим. Риття окопів уздовж Північнокримського каналу пояснюється тим, що це “вузьке місце” (див. карту) під час атаки з боку України через Перекопський перешийок складно обійти – через рельєф, озера, скелі та море.

В Криму терміново риють окопи, людей наймають по всій РФ, обіцяють багато, але дурять 1
В Криму терміново риють окопи, людей наймають по всій РФ, обіцяють багато, але дурять 3

Канал є природною перешкодою на шляху просування військових.

Російська влада з осені 2022 року будувала оборонну лінію в Бєлгородській області. Зведення окопів, встановлення протитанкових “зубів дракона” та інших споруд обійшлися місцевому бюджету в 10 млрд рублів.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube