Нацрада видала ліцензію телеканалу Міноборони Армія ТБ


10:4424.03.2023

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення України 23 березня видала супутникову ліцензію на 10 років під логотипом Армія ТБ Центральній телерадіостудії Міноборони. Про це повідомляє Детектор Медіа, пише Кореспондент.

Власником каналу є Міністерство оборони.

За словами голови Нацради Олега Черниша, кінцевим бенефіціаром та контролером директора Центральної телерадіостудії Міноборони є Віктор Гром.

Як розповів продюсер та журналіст Іларіон Павлюк, контент вироблятимуть медійники, які служать у ЗСУ.

Він заявив, що ядро телеканалу – військовослужбовці.

“Це канал для них і про них. Вони мають розуміти, що їх підтримають, їхні проблеми чують, їхні перемоги бачать. Але при цьому весь контент має бути зрозумілим для цивільних”, – зазначив Павлюк.

Формат каналу – Discovery Military. Вже розроблено 12 концепцій майбутніх проектів.

“Ми хочемо робити сучасний формат новин із включеннями із зони бойових дій простих військовослужбовців. Аналітика та легка щоденна подача новин. Ми розвіюватимемо міфи, пов’язані з війною, ми говоритимемо, як живуть деокуповані міста, жартувати з військовими так, як жартують вони, ми розвіюватимемо російську пропаганду. Ми хочемо говорити про ті події, які вже стали історією”, – заявив Павлюк.

Як зазначив голова Нацради Олег Черниш, багато провайдерів цікавилися цим каналом і хотіли взяти його у свої мережі, тобто цей канал буде доступний не лише на супутниковому ТБ, а й кабельному.

Нагадаємо, Національна рада України з телебачення та радіомовлення без обговорення анулювала телевізійні ліцензії Медіа Групи Україна (МДУ) бізнесмена Ріната Ахметова. Зокрема, анульовано дію ліцензій провідних телеканалів групи – Україна та Україна24, Футбол.

Читайте: НСЖУ пропонує приймати закон «Про медіа» не зараз, а після Перемоги. Навколо чого виник скандал?© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube