Використання ЗСУ дистанційних протитанкових мін RAAM під Вугледаром дуже ефективне, – розвідка Британії


11:5016.03.2023

Збройні Сили України завдали величезних втрат росіянам під Вугледаром завдяки дистанційним протитанковим мінам.

Про це повідомили у зведенні розвідки Великої Британії.

Розвідники заявляють, що за останній тиждень російські спроби штурмувати Вугледар сповільнилися — противник три місяці безуспішно атакував місто ціною великих втрат.

Британці пишуть, що одним із факторів важких втрат РФ стало використання ЗСУ дистанційних протитанкових мін RAAM — це спеціальний артилерійський снаряд, який розкидає протитанкові міни на відстані до 17 км від бойової одиниці.

Зазначається, що в деяких випадках ЗСУ встановлювали міни позаду російських наступаючих частин, викликаючи безлад, коли ворог намагався відступити.

У повідомленні сказано, що єдиного помітного тактичного успіху Росії було помічено в районі Бахмута, де переважають сили терористів групи Вагнера, які мають публічну ворожнечу з Міноборони РФ.

Існує реальна ймовірність того, що Міноборони Росії наполегливо прагнуло успіху в Вугледарі, частково тому, що воно хоче, щоб його власний успіх конкурував із досягненнями Вагнера, резюмували у зведенні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Використання ЗСУ дистанційних протитанкових мін RAAM під Вугледаром дуже ефективне, – розвідка Британії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube