План путіна для Молдови: росія планувала взяти під контроль владу в країні до 2030 року – ЗМІ оприлюднили документ


16:4615.03.2023

Деякі медіа з міжнародного журналістського консорціуму отримали доступ до плану кремля щодо встановлення повного контролю над Молдовою. Згідно з документом, росія має намір захопити владу в країні до 2030 року, пише УНН з посиланням на Tagesschau.

У стратегічному кремлівському документі йдеться, що Республіка Молдова має відокремитися від Заходу та “прагнути майбутнього разом із росією”.

Молдова розглядається у документі як важлива арена конфронтації із Заходом. Ключовим завданням росії на найближчі десять років є протидія спробам зовнішніх факторів втручатися у внутрішні справи республіки. Як стверджується, ідеться про спроби перешкодити Молдові вступити до НАТО.

Водночас москва, схоже, має намір сприяти тому, щоб Молдова брала участь у об’єднаннях, де домінує росія. У документі згадується про Організацію Договору про колективну безпеку (ОДКБ) та Євразійський економічний союз (ЄАЕС).

Влітку 2021 року адміністрація президента росії, як стверджується, детально виклала у стратегічному документі, як саме просуватиме проросійські тенденції, і водночас не допускатиме курсу країни на Захід.

Розміщений на п’яти сторінках план включає політичні, військові цілі, цілі безпеки, торгівлі, економіки та соціальної сфери росії у Молдові.

Зазначається, що документ, найімовірніше, розроблений тими самими експертами, які, як стверджується, створили стратегію анексії білорусі.

Читайте: Україна копає на кордоні з Молдовою протитанкові рови. Що сказала про це Мая Санду (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'План путіна для Молдови: росія планувала взяти під контроль владу в країні до 2030 року – ЗМІ оприлюднили документ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube