Міноборони рф планує набрати весною 400 тис. контрактників


13:3515.03.2023

З 1 квітня в Росії почнеться новий набір контрактників в армію, для цього міністерство оборони розіслало в регіони рознарядки із зазначенням кількості людей, з якими мають бути підписані відповідні документи. Відразу кілька регіональних ЗМІ публікують загальну цифру контрактників, якими, за планами Міноборони, необхідно поповнити війська – 400 тисяч.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Стверджується, що основна частина роботи ляже на співробітників військових комісаріатів, а в кінцевому підсумку відповідатимуть за виконання плану губернатори. За планами Міноборони, у Челябінській і Свердловській областях на професійну службу мають вступити по 10 тисяч осіб, у Пермському краї – 9 тисяч.

Повідомляється також, що у вівторок жителям Воронезької області знову почали вручати повістки до військкоматів – як це було у вересні минулого року після оголошеної Володимиром Путіним так званої “часткової мобілізації”. Влада регіону стверджує, що це робиться “виключно для актуалізації даних військового обліку”.

Видання “Верстка” пише, що військкомати намагаються компенсувати втрати російської армії в дефіцитних військових спеціальностях, зараз це водії бронемашин і артилеристи. Зі свого боку прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відкинув, як і раніше, плани щодо проведення другої хвилі мобілізації. “У Кремлі немає таких обговорень”, – заявив Пєсков.

Нагадаємо також, що російські опозиційні ЗМІ стверджують, що під час останньої хвиля мобілізації в російську армію набрали не 300 тис. мобілізованих, як було заявлено, а близько 500 тис.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міноборони рф планує набрати весною 400 тис. контрактників' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube