Україна отримала від Литви потужний автотрансформатор, що може забезпечити живленням до 200 тисяч домогосподарств (ФОТО)


18:0201.03.2023

У рамках співпраці та допомоги у відбудові енергосистеми Україна отримала від Литовської Республіки потужний силовий автотрансформатор, який буде встановлено на високовольтній підстанції системи передачі електроенергії.

Він трансформує напругу з магістрального до розподільного рівня і може забезпечити живленням до 200 тисяч домогосподарств.

Про це повідомили в Міністерстві енергетики України, передає Інше ТВ.

Необхідність трансформатора такої потужності міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив з литовським колегою – міністром енергетики Дайнюсом Крейвісом, який оперативно відреагував на запит, після чого Литва передала Україні потрібне обладнання.

«Ми надзвичайно вдячні нашим литовським друзям за цю вагому допомогу, адже таке обладнання є надважливим для відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури після ворожих обстрілів і забезпечення безперебійного постачання електроенергії українським споживачам», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Транспортування цього автотрансформатора до України стало найбільшою логістичною операцією, яка коли-небудь координувалася Механізмом цивільного захисту ЄС.

Як повідомляло Інше ТВ, Швеція передала «Укргазвидобуванню» потужні генератори загальною вагою 62 тонни (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна отримала від Литви потужний автотрансформатор, що може забезпечити живленням до 200 тисяч домогосподарств (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube