Окупанти почали запускати безпілотники з Брянської області, щоб скоротити дистанцію до Києва, – Міноборони Британії


12:5701.03.2023

З метою скоротити дистанцію до Києва і розтягнути українські сили ППО росіяни почати запускати іранські безпілотники Shahed з Брянської області Росії.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, пише ЛБ.

В огляді зазначається, що 27 лютого 2023 року Міноборони України підтвердило ліквідацію 11 безпілотних літальних апаратів (БПЛА OWA) Shahed із 14 запущених протягом ночі. За інформацією голови КМВА Сергія Попка, дев’ять з них були збиті в районі повітряного простору Києва. Ще три БПЛА Shahed були збиті в Чернігівській області на півночі України.

До цієї атаки не надходило повідомлень про використання БПЛА OWA в Україні приблизно з 15 лютого 2023 року. Це може свідчити про те, що Росія вичерпала свої поточні запаси і шукатиме їх поповнення. Вектор атаки вказує, що ці безпілотники ймовірно були запущені з Брянської області Росії. З середини грудня єдиний пункт запуску був у Краснодарському краї, через Азовське море.

Аналітики припускають, що ще один пусковий майданчик дасть росіянам інший напрямок атаки, ближче до Києва.

“Ймовірно, це скоротить час перебування безпілотника в повітрі над Україною та може ще більше розтягнути українську ППО”, – припустили в британській розвідці.

Читайте: Сьогоднішній наліт безпілотників на Росію. Що про це відомо

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Окупанти почали запускати безпілотники з Брянської області, щоб скоротити дистанцію до Києва, – Міноборони Британії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube