З першим днем весни! Що кажуть синоптики про те, коли буде тепло


07:3301.03.2023

 Ця зима, за словами метеорологів, була аномально теплою, що не характерно для наших широт. Аналогічний прогноз дають і на українську весну.

З яким прогнозом погоди весна розпочнеться для українців – читайте нижче в матеріалі Styler.

За словами народного синоптика Станіслава Щедріна, весна в Україні буде дуже ранньою, а березень розпочнеться з потепління.

За його даними, температура буде в межах 9-11 градусів вище нуля. Опадів буде небагато, а сонця значно побільшає.

“Така погода в Україні протримається і другу декаду місяця. В кінці березня побільшає хмар, але ще дужче потепліє. На заході та півдні можуть бути періоди, коли температура сягатиме +14….+18 градусів”, – пише синоптик на своїй сторінці у Facebook.

За прогнозом експерта, на початку квітня в Україну прийде похолодання. Зокрема, в Карпатах можливий сніг, а на решті території України – перші весняні зливи та грози.

Проте з другої декади місяця по всій країні розпочнеться ледь не літня погода з температурою до 20 градусів тепла.

Спеціалісти з Укргідрометцентру поділяють думку про теплу весну. Ба більше – вони називають її аномальною!

“Середня за сезон температура повітря може бути вищою за норму на 1-2⁰С. Такі ж аномалії очікуються і для середньої за місяць температури повітря”, – повідомляють на сторінці у Facebook.

За їхніми даними, такі відхилення від норми й в лютому, і в березні можуть свідчити про ранній розвиток весняних процесів.

Погодний ресурс Meteopost показує потепління впродовж цього на наступного тижня. Максимальна температура сягатиме 4-5 градусів тепла. При цьому опадів не очікується, а натомість – багато сонця.

На Sinoptik.ua прогнозують високі температури разом із дощем. За даними сайту, 8 березня повітря може прогрітися аж до 11 градусів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'З першим днем весни! Що кажуть синоптики про те, коли буде тепло' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube