Близько 100 держслужбовців не пустили за кордон – Держприкордонслужба


15:2828.02.2023

На сьогодні близько 100 держслужбовців не пустили за межі України, оскільки вони не підпадали під вимоги пропуску. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону, передає УНН.

“На цей час близько 100 осіб, які підпадають під категорії, що визначені у постанові уряду, були не пропущені за межі України, бо не підпадали під вимоги пропуску. Тобто, вони не слідували в службові відрядження або не підпадали під виключення, коли жінки або чоловіки, які є батьками-одинаками, можуть перетнути кордон, слідуючи до дітей або супроводжуючи їх”, – зазначив Демченко.

Деталі

Він нагадав, що виключенням також є можливість лікування за кордоном. Однак, особа повинна підтвердити у МОЗ України те, що закордонний лікувальний заклад готовий прийняти її для лікування, а право на пропуск має надати голова Держприкордонслужби.

Читайте: Перелік українських дипломатичних установ за кордоном, де українці можуть отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube