На Закарпатті стався землетрус


09:1927.02.2023

Уночі у Закарпатській області в Україні стався землетрус. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Головного центру спеціального контролю ДКА.

“27 лютого 2023 року о 03:15:39… зареєстровано землетрус в районі селища Велика Добронь, 19 км на захід від міста Мукачево Закарпатської області, магнітудою 3,3 (за шкалою Ріхтера) на глибині 2 км”, – ідеться у повідомленні.

За розрахунками, як зазначається, землетрус не несе загрози для населення, відчувається всередині будівлі багатьма людьми, під відкритим небом – небагатьма. Люди просинаються, але ніхто не лякається. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем. Тремтіння вікон, дверей, посуду. Скрипіння підлоги і стін. Починається дрижання меблів. Предмети, які висять, легко розхитуються; рідина у відкритих ринках злегка коливається. У автомобілях, які стоять на місці, поштовх помітний, пояснили у відомстві.

Останній землетрус, який відчувався більш, ніж у 15 населених пунктах Закарпаття зареєстровано із району міста Іршава, 3 січня 2023 року з магнітудою 3,8 на глибині 6 км.

Читайте: В Туреччині після землетрусу утворився величезний розлом земної кори (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube