Українці подали 325 тисяч повідомлень про зруйноване та пошкоджене житло


14:3317.02.2023

Громадяни України подали через Дію вже понад 325 тисяч повідомлень про знищення чи пошкодження житла. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram, про це йшлося на нараді за участю Мінінфраструктури, Мін’юсту, Мінцифри та Агентства відновлення та розвитку інфраструктури, пише Кореспондент.

“Наразі через Дію українці подали понад 325 тисяч повідомлень про знищення або пошкодження житла. Проаналізували їх у розрізі регіонів, обговорили механізм роботи реєстру, де фіксуються руйнування внаслідок війни, визначили три напрямки відшкодування: поточний ремонт, капітальні ремонтні роботи та повне відновлення зруйнованого житла”, – повідомив прем’єр.

За словами Шмигаля, відновлення житла українців – пріоритетний напрямок швидкого відновлення. Саме на це мають бути спрямовані кошти від конфіскованих російських активів.

Кабінет міністрів активно готується до запуску відновлювальних проектів у житловому секторі.

“Сподіваємося на якнайшвидше ухвалення законопроекту 7198 про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна в результаті терористичних дій РФ”, – додав прем’єр.

Читайте: За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 8 цивільних об’єктів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube