Суд у США визнав невинним чоловіка, який відсидів у в’язниці 28 років


18:5916.02.2023

Суд американського штату Міссурі скасував обвинувальний вирок 50-річному Ламару Джонсону, який провів за ґратами 28 років. Про це 15 лютого повідомила газета USA Today, пише Кореспондент.

Зазначається, що чоловік отримав довічний термін за вбивство, якого не вчиняв.

Торік у серпні окружний прокурор Сент-Луїса Кім Гарднер подала клопотання про звільнення Джонсона після того, як розслідування підтвердило його невинність.

У жовтні 1994 року Ламара було засуджено за вбивство Маркуса Бойда. Він мав алібі, проте суд тоді не вважав це й іншими доказами невинності переконливими.

Видання зазначає, що в ніч вбивства Джонсон перебував зі своєю дівчиною, за винятком п’яти хвилин, коли він пішов продати наркотики. Саме ці хвилини стали вирішальними у звинувачувальному вироку.

Пізніше інший ув’язнений, засуджений через три роки після Ламара, який відбуває довічний термін за інше вбивство, визнав свою провину в злочині, а ключовий свідок відмовився від свідчень проти Джонсона.

Адвокати звільненого повідомили, що чоловік збирається відновити контакт зі своєю родиною та насолоджуватися досвідом, у якому йому відмовляли більшу частину життя.

Читайте: США замовили 2 компаніям Stinger, Javelin та 155-мм снаряди Excalibur для України – на $522 млн.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube