У нових російських ракет Х-101 є проблеми з точністю – Центр досліджень трофейного та перспективного озброєння (ФОТО)


13:3516.02.2023

Ще восени 2022 року росія зіткнулася з проблемою точності ракети Х-101.

Про це представник Центру досліджень трофейного та перспективного озброєння та військової техніки Генерального штабу Збройних Сил України, полковник Микола Данилюк заявив на брифінгу у Military Media Center, передає Інше ТВ.

Зокрема, він продемонстрував фото фрагменту крилатої ракети Х-101 нового покоління, яку було знайдено поблизу села Малютянка Київської області. 

На ньому, за його словами, чітко видно модернізовану оптико-електронну систему наведення. 

«Ця модифікація з’явилася ще наприкінці минулої осені. Це свідчить про те, що вже в той період часу зс рф зіткнулися з проблемою точності нанесення удару даним видом крилатої ракети», — зазначив представник Центру досліджень трофейного та перспективного озброєння та військової техніки Генерального штабу Збройних Сил України.

Також полковник Данилюк показав старі та нові зразки оптико-електронної системи наведення Х-101.

Новий зразок містить три нерухомих об’єктива, у той час як у старій системі був один такий об’єктив. За задумом агресора, зазначив офіцер, модифікація повинна була підвищити точність наведення ракети і досягнення кінцевої цілі.

“Також змін зазнала електронно-обчислювальна машина типу БАГЕТ-62-04. Модифікація цієї складової Х-101 є прямим доказом критичної залежності російського ВПК від іноземних компонентів”, – підкреслив полковник Микола Данилюк.

За словами офіцера Центру досліджень трофейного озброєння полковника Миколи Данилюка, крилата ракета Х-101 продемонструвала обмежені можливості прориву української ППО, а її високоточність залишилася на папері.

Як повідомляло Інше ТВ, Ракети, дрони, хибні цілі – рашисти змінили тактику атак (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube