Стало відомо, коли знову відкриють Нотр-Дам


19:5804.02.2023

Собор Паризької Богоматері планують відкрити для відвідувачів уже 2024 року. Однак це станеться не раніше за Олімпійські ігри в Парижі. Про це у п’ятницю, 3 лютого, повідомляє Кореспондент.

Також відомо, що до кінця 2023 року планується повернути шпиль собору. Він був виготовлений з тих самих вихідних матеріалів: 500 тонн дубової деревини для конструкції та 250 тонн свинцю для покриття та прикрас.

При цьому, за даними експертів, всю реконструкцію буде завершено не раніше грудня 2024 року.
Влада раніше називала 8 грудня 2024 року – свято Непорочного зачаття – ймовірним крайнім терміном.

Раніше про плани відкрити собор Паризької Богоматері для богослужінь та відвідувань у 2024 році заявляла міністр культури Франції Рима Абдул-Малак. За її словами, відновлювальні роботи просуваються швидкими темпами, відповідно до графіка.

Масштабна пожежа у Соборі паризької Богоматері сталася у квітні 2019 року. Імовірно, причиною могла стати проблема з електричною мережею. Пожежу гасили протягом 14 годин, вона серйозно пошкодила історичну будівлю.

Нагадаємо, американська стрімінгова платформа Netflix представила трейлер драматичного серіалу Нотр-Дам, у якому розповідається історія згорілого собору Паризької Богоматері у столиці Франції.

Читайте: Во Франции вспыхнул конфликт из-за интерьеров собора Нотр-Дам – проект обновления называют «политкорректным Диснейлендом»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube