Паломники йшли дев’ять днів, щоб побачити Папу Франциска в Південному Судані


09:3903.02.2023

Паломники настільки сповнена рішучості побачити Папу Римського Франциска в Південному Судані, що дев’ять днів йшли, щоб дістатися до столиці, куди він здійснить довгоочікуваний візит, інформує УНН.

Шістдесят молодих паломників і духовних лідерів пройшли велику відстань, розмахуючи прапорами, співаючи гімни та проповідуючи єдність у країні, ураженій роками громадянської війни.

«Ми йдемо заради миру. Коли ми досягнемо Джуби, ми зустрінемо папу. Я дуже радий його побачити»,- сказав один із паломників AFP.

Щоб уникнути гнітючої спеки сухого сезону, паломники щодня починали йти до світанку. Щовечора вони розбивали табір по дорозі. Коли відстань між зупинками була надто великою, транспортні засоби підтримки допомагали подолати відстань.

Франциск прибуде у п’ятницю з триденним візитом до Південного Судану, вперше після того, як ця переважно християнська нація відокремилася від Судану, де більшість населення складають мусульмани.

Його історія з моменту здобуття незалежності була затьмарена п’ятьма роками етнічного кровопролиття, в результаті якого загинуло 380 000 людей, а значна частина молодої країни залишається в руїнах.

Багато хто сподівається, що Франциск зможе відновити дух єдності та братерства, і жителі Південного Судану стікаються до Джуби, щоб почути його послання про примирення.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube