Генерал США закликав своїх підлеглих готуватися до війни з Китаєм у 2025 році, – WP


18:3028.01.2023

Американський генерал ВВС Майк Маніхан розіслав службовий лист командирам, у якому закликав готуватися до війни з Китаєм у 2025 році.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Washington Post.

Генерал, який керує транспортною та заправною авіацією американських військ, закликав своїх підлеглих прискоритися у підготовці до потенційного конфлікту з Китаєм, пославшись на прагнення глави КНР Сі Цзіньпіна.

“Моя інтуїція підказує мені, що ми воюватимемо в 2025 році. Сі досягнув свого третього терміну і сформував свою військову раду в жовтні 2022 року. Президентські вибори на Тайвані відбудуться в 2024 році, і у Сі буде причина. Президентські вибори в США відбудуться в 2024 року, і Сі відволіче Америку. Команда Сі, причина та можливості – все налаштовано на 2025 рік”, – написав він.

Також у своєму листі Мініхан наказує льотчикам, які мають право носити зброю, за місяць “вистрілювати обойму в 7-метрову ціль і цілитися тільки в голову”.

Крім того, генерал просить військових агресивніше підходити до тренувань. “Якщо вам комфортно у вашому підході до тренувань, то ви недостатньо ризикуєте”, – пише він.

Тим часом, представник Пентагону на умовах анонімності зазначив, що коментарі Мініхана “не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю”.

Читайте: Китай неочікувано змінює курс. Що зрозумів Сі Цзіньпін внаслідок ковідних протестів

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Генерал США закликав своїх підлеглих готуватися до війни з Китаєм у 2025 році, – WP' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube