Два колишніх британських тральщики вийшли в море біля берегів Шотландії під українським прапором


09:5723.01.2023

Кораблі, які раніше належали до Королівського флоту, зараз проходять навчання, і нещодавно вперше разом вийшли в море під українським прапором.

Відтепер тральщики отримали назви “Чернігів” (колишній HMS Grimsby) та “Черкаси” (колишній HMS Shoreham).

Про це повідомляє ukdefencejournal.org.uk, передає Інше ТВ.

Кораблі проводять планові тренування для ознайомлення нових екіпажів зі своїми системами, і наразі вони базуються в Росіті через нещодавні роботи з модифікації.

Кораблі класу Sandown призначені для розмінування мілководних прибережних вод і побудовані зі склопластику для зменшення їхніх магнітних і акустичних характеристик, що ускладнює їхнє виявлення мінами. Кораблі можуть бути оснащені дистанційно керованими машинами для знешкодження мін.

Як повідомляло Інше ТВ, 21 червня 2021 року в Одесі на борту ракетного есмінця Королівського військово-морського флоту HMS DEFENDER Міністр з питань оборонних закупівель Великобританії Джеремі Квін та заступник міністра оборони України Олександр Миронюк підписали меморандум щодо проектів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та ВМС України.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Два колишніх британських тральщики вийшли в море біля берегів Шотландії під українським прапором' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube