“Вводять в оману і мають ознаки навмисних маніпуляцій”, – Міноборони прокоментувало поширені журналістами дані про закупівлі


14:0022.01.2023

Міністерство оборони прокоментувало поширену журналістами інформацію про закупівлю продуктів для військових за завищенними цінами. У міністерстві зазначили, що відомості про зміст закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, розповсюджуються з ознаками навмисних маніпуляцій та вводять в оману, пише ЛБ.

“Міністр оборони Олексій Резніков вчора особисто звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича з проханням невідкладно провести засідання Комітету та заслухати вичерпну інформацію щодо порядку, обставин та результатів закупівлі послуги харчування військовослужбовців на 2023 рік за участі представників НАБУ та ДБР”, – йдеться у повідомленні.

МО готує матеріали до Служби безпеки України з метою проведення розслідування щодо поширення завідомо неправдивих відомостей, які завдають шкоди інтересам оборони в особливий період.

“Нагадуємо, що Міноборони сповідує принцип нульової толерантності до корупції. Щодо епізодів, які набувають суспільного резонансу, незалежно від змісту та характеру подання інформації, проводиться службова перевірка. Стосовно процесу та результатів закупівель послуги харчування так само буде проведено внутрішню перевірку. У випадку виявлення порушень в діяльності посадових осіб Міноборони вони нестимуть відповідальність згідно закону”, – додали в міністерстві.

Більш детальну інформацію з цього приводу обіцяють оприлюднити за підсумками відповідного засідання Комітету, орієнтовно – у понеділок.

Читайте: “Із цими людьми потрібно конкретно розібратися”, – Подоляк про харчовий корупційний скандал в Міноборони© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube