У ГУР пояснили, чому Росія скасувала обмін полоненими


07:3916.01.2023

Росія зірвала обмін полоненими, який мав відбутися у суботу, 14 січня, з метою розхитати настрої серед українців та посіяти паніку. Про це заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов, пише Кореспондент.

“Насправді, на жаль, досить часто переносяться обміни. Але в даній ситуації ми маємо справу з активізацією рашистів у сфері інформаційно-психологічних спецоперацій для дестабілізації ситуації в Україні, зокрема й зараз у напрямі українських військовополонених. На жаль, і цю тему ворог використовує, а саме горе наших захисників та їхніх сімей для того, щоби десь посіяти паніку, десь дестабілізувати ситуацію”, – пояснив він.

Представник ГУР додав, що на цей час дуже активно поводяться різні проросійські боти і масово з’являються нові інформаційні ресурси, які ворог використовує для збору персональних даних.

“Це така гра на нервах… Незважаючи на це, робота з обмінів продовжується, і я думаю, що найближчим часом будуть хороші новини, але щоб їх почути, ця тема потребує тиші”, – підсумував Юсов.

Читайте: Росіяни в останній момент відмінили призначений на сьогодні обмін полоненими – Координаційний штаб

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У ГУР пояснили, чому Росія скасувала обмін полоненими' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube